آموزش خرید از سایت

کابران گرامی در صورت بروز مشکل به info@20pdf.ir به هیچ وجه چیزی ایمیل نکنند وگرنه از لحاظ پشتیبانی به مشکل خواهند خورد

با توجه به سیستم تحویل اتوماتیک پس از پرداخت نصب شده روی ۲۰pdf، می توانید پس از پرداخت هزینه ی فایل مورد نظر خود، بلافاصله آن را دانلود نموده و استفاده بفرمایید. لازم به ذکر است همزمان با خرید فایل پشتیبانی شما آغاز شده و مادامی که از فایل بصورت کامل نتوانید استفاده نمایید ، این پشتیبانی ادامه خوهد داشت.

فایل های ارائه شده در ۲۰pdf همگی مشمول پشتیبانی هستند و از هر لحاظ تست شده اند و در صورت وجود هرگونه مشکل، مشکلات رفع خواهد شد و به صورت نسخه ای رفع اشکال شده منتشر شده شما بدون پرداخت هزینه می توانید از این نسخه های بروز رسانی شده استفاده نمایید.

 

مراحل خرید فایل از ۲۰pdf :

 

مرحله اول : انتخاب محصول و کلیک بر روی دکمه پرداخت

1

در اولین مرحله پس انتخاب محصول ، به صفحه توضیحات هر محصول منتقل خواهید شد ، شما میتوانید با کلیک بر روی “دانلود سریع و خودکار” فرم ایمیل را نمایان کنید . بعد از وارد کردن ایمیل صحیح ( توجه داشته باشید محصول به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد ) بر روی دکمه “پرداخت هزینه و دانلود فایل” کلیک کرده تا به سامانه مطمئن پرداخت بانک ملت متصل شوید .

2

3

مرحله دوم: پرکردن فرم درگاه بانکی

4

توجه:بعد از وارد شده به دروازه پرداخت، اطلاعات بانکی خود را باید حداکثر ظرف ۱ دقیقه وارد نمائید در غیر اینصورت امکان خطا در تراکنش و کم شده پول از حسابتان وجود دارد

در این مرحله شما به درگاه بانک ملت متصل شده و میتوانید در محیطی امن اقدام به ورود مشخصات حساب بانکی خود نمایید و در انتها سفارش خود را ثبت کنید .

مهم نیست بانک صادر کننده کارت شما چیست شما میتوانید از هر کارتی برای عملیات خرید استفاده کنید به عنوان مثال در شکل زیر به درگاه بانک ملت وصل شده ایم و میخواهم با کارت بانک ملی خرید را انجام بدهیم.

تنها چیزهایی که لازم دارم شماره ۱۶ رقمی کارت ، رمز دوم ( رمز اینترنتی ) ،تاریخ انقضا و شماره CVV2 درج شده روی کارت است پس اطلاعات را وارد کرده و روی دکمه پرداخت کلیک میکنم
مرحله سوم: تایید اطلاعات و بازگشت به ۲۰pdf

این مرحله صرفا جهت اطلاع رسانی خرید شما بوده ، سپس شما به صورت خودکار به دیجیتال ایران متصل خواهید شد و پیغامی بر مبنای بدون مشکل بودن خرید دریافت کنید .

5

مرحله چهارم: دریافت لینک دانلود مستقیم و پر سرعت فایل

بعد از پرداخت موفق ، شما به صفحه دانلود فایل ها هدایت میشود و در این صفحه میتوانید فایل ها را دانلود بفرمایید . همچنین یک نسخه رسید خرید اینترنتی شما همراه با لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال میشود ( درصورتی که ایمیل را نمیبینید احتمالا به پوشه اسپم شما رفته باشد )

6

فایل محصول مورد نظر شما بین ۱ تا ۲۰ دقیقه بعد برای شما به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد . توجه داشته باشید لینک ها فقط به مدت هفت روز اعتبار دارند . در صورتی که نتوانستید در مدت زمان مشخص فایل رو دریافت کنید میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .

7
مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

اگر در هنگام پرداخت اینترنتی با چنین صفحا ای برخورد کردید

راه  زیر را انجام دهید تا مشکلتان برای همیشه از بین برود:

راه حل :

راه حل این مشکل ساده می باشد . شما باید ساعت سیستم خود را همگام سازی کنید . توضیحات مرحله به مرحله زیر به شما طریقه انجام این کار را نشان خواهد داد .

از قسمت Task bar ویندوز خود Date/Time Setting را باز کنید .

مقدار صحیح زمان و تاریخ را تنظیم کنید .
ssl error (4)

اکنون به زبانه Internet Time Zone بروید .

بر روی دکمه Update Now کلیک کنید تا اینکه شروع به همگام سازی زمان سرور اینترنت شما کند .
ssl error (1)

بعد از چند ثایه شما پیغامی در یافت خواهید کرد که به شما می گوید have synchronized correctly with server date and time .
ssl error (2)
اکنون باید مشکل شما حل شده باشد